Jakiego biustonosza potrzebują aktywne kobiety?

Jakiego biustonosza potrzebują aktywne kobiety?

11 października 2019 Wyłączono przez Karol

Aktywne kobiety, uprawiające różne rodzaje sportów, potrzebują do tego paru produktów, które będą dla nich towarzyszem i wsparciem w życiu, w którym nie ma miejsca na nudę. W sklepach sportowych oraz odzieżowych nie brakuje oddychających koszulek czy lekkich lecz ocieplonych legginsów przeznaczonych na zimne dni. Wiele osób korzysta z monitorów tętna czy specjalnych zegarków z opcjami przeliczającymi przebiegnięty dystans czy innymi programami wspierającymi aktywność. Nie może jednak zabraknąć do tego odpowiedniej bielizny, takiej jak biustonosz sportowy panache.

Elastyczny biustonosz sportowy panache

Uprawianie sportu bez odpowiedniego podtrzymania biustu nie jest dobrym pomysłem. To, co najbardziej będzie odczuwalne, to zwyczajny dyskomfort dostrzegalny z każdym gwałtowniejszym ruchem. Będzie to problem tym większy, im większy jest biust. Nie dotyczy to tylko zwolenniczek ekstremalnych sportów, lecz także tych, które uprawiają dość zwyczajne, a bardzo obecnie popularne bieganie. Przy każdym kroku biust będzie podskakiwał i bujał się na boki, co jest niekomfortowe fizycznie, ale także krępujące. Lepiej założyć do tego specjalny biustonosz sportowy panache.

Odpowiedni fason dla aktywnych

To, co odróżnia biustonosz sportowy panache od pozostałych propozycji tego brytyjskiego producenta, to przede wszystkim fason i materiał, z którego produkt został wykonany. Tego typu biustonosze są nieco bardziej zabudowane, zwłaszcza po wewnętrznej części biustu, aby nie dochodziło do uciekania piersi z miseczki wskutek podskoków czy zmiany pozycji ciała. Z tego względu są one także bardziej elastyczne.